Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

Šunų dresūros ir laisvalaikio klubas URBAN DOG veiklą pradėjo 2012 metais kaip Res Canes šunų mokykla, tačiau siūlomų paslaugų įvairovė ilgainiui nebetilpo po mokyklos apibrėžimu. Šunims vis labiau integruojantis į mūsų socialinį gyvenimą vien tik bendro paklusnumo ir socializacijos pamokų dažnai nebepakanka. Klubas vienija miesto šunų augintojus, siekiančius ne tik išmokyti savo keturkojį atlikti įvairias komandas, bet norinčius geriau jį suprasti ir paįvairinti laisvalaikį kartu.

Tikime, kad visa ko pradžia - tarpusavio ryšys ir supratimas, pasitikėjimu pagrįstas bendravimas be bausmių ir prievartos. Šunis mokome pažangiausiais, mokslu pagrįstais metodais ir nuolat tobulėjame.

Mūsų tikslas - laimingi ir socialūs šunys, kurio siekiame ugdydami supratingą bei atsakingą šunų augintojų bendruomenę.
Didžiuojamės būdami Šiuolaikinių šunų trenerių instituto (Institute of Modern Dog Trainers) nariais bei dirbame remdamiesi galiojančiais nuostatais.

Trenerių komandą rekamės itin atsakingai. Pagrindiniai atrankos kriterijai - tai meilė šunims ir žmonėms, nuoširdus atsidavimas darbui, noras nuolat mokytis ir nestovėti vietoje, bei tikėjimas kad visada yra kur tobublėti.

Visi mūsų treneriai dirba laikydamiesi šio etikos kodekso:
1. Dresuoti šunis profesionaliai, sąžiningai, paisant šunų, jų šeimininkų, visuomenės ir URBAN DOG interesus.
2. Naudoti modernius, mokslu pagrįstus (bet vengiant fizinių bausmių) dresūros metodus ir skatinti taip dresuoti aplinkinius.
3. Nenaudoti jokių dresūros priemonių, kurios gali sukelti nemalonius pojūčius ir skausmą šuniui, pvz.: dygliuotas antkaklis, smaugiama grandinėlė, elektros šoką suteikiantis antkaklis. Esant poreikiui, jas galima keisti alternatyviomis priemonėmis, pvz.: antitempimo petnešomis.
4. Nenustoti nuolatos tobulintis ir gilinti žinias skaitant įvairią literatūrą kinologijos srityje, dalyvaujant seminaruose, konferencijose ir kt.
5. Gerbti ir užtikrinti klientų privatumą.
6. Neviršyti savo profesinių galimybių ir esant būtinybei pasiūlyti klientui kreiptis pas kitą kolegą profesionalą galintį dirbti su atitinkama problema.
7. Kaip dresūros pagrindą naudoti pozityvų skatinimą ir negatyvią bausmę. Vengti pozityvios bausmės ir niekada nenaudoti jos kaip pagrindinio dresavimo būdo (Skinner's box).

image