Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Tobulėkime kartu!

Ditte ir aš, labai džiaugiamės radę Urban Dog ir mūsų mokytoją Vilmą kuri padeda suprasti ir moko, kaip spręsti mūsų jautrumą aplinkai, baimių "maišeli " mums kartu ir pozityviai !!! Tam, kad tureti ramią, protingą, kultūringą draugę, kiekvienas tolimas kilometras iki jūsų -vertas to !!!! Ačiū, kad esate :) woof woof :)
 
Data: 18 September 2016
Parašė: Simona
Individualūs užsiėmimai
Mūsų "senutei" - 12 metų. Pastaruoju metu ją erzino visi - ir kaimynų kalaitės, ir vaikai ant gatvės, ir šiaip einantys pro šalį žmonės. Mano nuostata buvo, kas čia tokio, kad šuo pastoviai loja - toks jo "darbas". Tačiau, turiu pripažinti, mano nuostabai, po 8 užsiėmimų, kantrybės, namų darbų (laiko trukmė apie 4 mėnesius) mūsų Bora ženkliai aprimo. Tad, galiu drąsiai teigti, kad jei darysite kaip sako Agnė - tikrai nenusivilsite. Tiesiog leiskite jai daryti savo darbą :)
 
Data: 03 March 2014
Parašė: Lukas
Dresūra
Mūsų Rubliui jau virš 2 m., Agnė paneigė mitus, jog šuo tokio amžiaus per senas mokintis. Jau po pirmos treniruotės jautėme pasikeitimus į gerąją pusę. Labai tiko ir patiko mokymo būdas - ne bausmių principų, o skatinimų. Džiaugiamės, kad patekome pas tokią šaunią ir pozityvią trenerę Agnę. Kiekvienos treniruotės laukiame nekantraudami :)
 
Data: 25 April 2013
Parašė: Virginija
Individualūs užsiėmimai
Mums labai patiko, Agnė tikra šaunuolė!!!
Dresūra buvo naudinga tiek šuniui, tiek ir mums:) nes sužinom kaskart daug naujo.
 
Data: 17 April 2013
Parašė: Marta
Individualūs užsiėmimai
Pamėginus keletą šunų mokyklų, čia labiausiai patiko. Rescanes komanda tikrai myli tai ką daro :) Svarbiausia - geros emocijos ir geras laikas. Rekomenduoju!
 
Data: 16 January 2013
Parašė: Maja Woofkins
Individualūs užsiėmimai
Šaunios dresūros pamokos, šauni Agnė, esame labai patenkini viskuo, ką išmokome :)
 
Data: 26 December 2012
Parašė: Agnė
Grupiniai užsiėmimai
In these classes I discovered that obedience training can be not only useful, but also fun! Excellent way to spend qualitative time with the dog. Thanks a milion to Agne and assistant Blare for great lessons!
 
Data: 10 September 2012
Parašė: Ilze
Group training
Palikau savo katę savaitei, kai išvykom atostogų. Iš pradžių bijojau, kad jai teks gyventi viename bute su dideliu šuniu, todėl pirmas dienas skambinau po kelis kartus telefonu. Pamačiusi Bastą per skype, įsitikinau, kad ji pas naują draugą labai pritapo ir jaučiasi saugi bei laiminga, net visai jo nebijojo.
Ačiū, kad priėmėt ir rūpinotės :)
Būtinai kreipsiuos kitą kartą!
 
Data: 31 August 2012
Parašė: Olga
Gyvūnų priežiūra
Ačiū nuostabiai komandai, trenerei Agnei ir asistentui Bleirui, už superines dresūros pamokas, už patarimus, už gerą atmosferą pamokose, už visokeriopą pagalbą, už draugiškumą, už palaikymą ir padrąsinimą, už rūpestį kiekvienu mokinuku, už įdėtą širdį į darbą :)
Ačiū, ačiū, mes abu su Kayen labai džiaugiamės jus sutikę ir pažinę :)
 
Data: 28 August 2012
Parašė: Jolita
Grupiniai užsiėmimai
Rašyti atsiliepimą
* privalomi laukai.
Vardas:*
El.paštas:*
Dresūra/ Priežiūra:
Nuotrauka:
Nuotraukos negali būti didesnės negu 500x500 px ir 250 kb
Saugos kodas:
Komentarai:*
ONLINE treniruotės!