Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

FCI Obedience

Sportinės dresūros entuziastai renkasi čia! Gludinsime kampus, ilginsime laikus, ruošimės sportinio paklusnumo varžyboms, kur itin svarbus tikslumas ir kiekviena detalė. Obedience sportas yra žavingas tuo, kad jeigu jau atrodo, kad viskas sekasi gerai, visada yra galimybė padaryti dar geriau! Tad norint tobulėti, skirti treniruotėms laiko tik kartą per savaitę tikrai nebus gana. Šios treniruotės itin tinka tiems, kuriems patinka gilintis į detales, visada siekti tobulumo ir tikslumo, dėlioti puzles iš atskirų detalių ir per daug nepergyventi, jei kada kuri dalis pagriūna, o priimti tai kaip paskatinimą nesustoti, rasti problemos sprendimą ir judėti toliau.

Varžybos vyksta 4 skirtingose klasėse. Nacionalinės klasės taisyklės (OBD-0) kiekvienoje šalyje gali kažkiek skirtis, nes šias taisykles pasitvirtina kiekviena šalis atskirai. Likusios 3 klasės (OBD-1/2/3) visur vyksta pagal tas pačias, FCI patvirtintas taisykles. Skanėstų ar žaislų naudojimas varžybų metu yra negalimas, tad ir treniruočių metu labai koncentruojamės į tai, kad šuo išmoktų dirbti su šeimininku kaip komanda, stengtis dėl bendro tikslo ir gavęs apdovanojimą apsidžiaugtų, tačiau tai ne būtų svarbiausias dalykas dresūros proceso metu. Taip nejučiom, žingsnis po žingsnio ne tik pasiruošiame paklusnumo varžyboms, tačiau ir akivaizdžiai sustipriname ryšį su savo šuniu.  

Užsiimant Obedience sportu iš sąvokų "aš ir mano šuo" tampa "mes". Nes tik tapus komanda galima pasiekti rezultatų.

FCI Obedience taisyklės / klasės: OBD-1, OBD-2, OBD-3 - atsisiųsti
Nacionalinės klasės taisyklės (Lietuvoje) / klasė: OBD-0 - atsisiųsti


  • Agnė, Gintarė    Antradienis, 14:00-20:00 val.    Popieriaus g. 15 / Vilniaus miestas