Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

INTRO 

Tai kursas skirtas norintiems tinkamai pasiruošti iš anksto ir pirmuosius žingsnius kartu žengti užtikrintai nuo pirmos dienos. Keturios valandos konsultacijų skaidomos į 2 teorines valandas + 2 praktinius užsiėmimus po 1 valandą. INTRO kursą galima rinktis iš kelių tipų:
1. LIVE / visos konsultacijos ir treniruotės vyksta jūsų namuose;
2. ONLINE + LIVE / 2 teorinės valandos online + 2 praktinės sesijos gyvai. Ypač tinka tiems, kurie dar neturi šuniuko parsivežę namo;
3. ONLINE / visos konsultacijos ir treniruotės vyksta online platformoje (Zoom arba Skype).

Pradedame nuo teorijos, kadangi šuns mokymas motyvacijos principais reikalauja pakankamai žinių ir suvokimo. Nežinant esminės teorijos, neretai vien praktika tikrai neatneš norimo rezultato. Kurso metu mokoma savikontrolės pradmenų, vardo reflekso, atsikvietimo. Taip pat supažindinama su pavadėliu ir jo teisingu naudojimu. Mokoma nesikandžioti, mandagiai sutikti svečius. Sprendžiami tualeto reikalai, pravedama ne tik daiktų, bet ir pačio šuniuko saugumo instrukcija. Tačiau visų svarbiausia - nuo pirmų dienų namuose pradedamas kurti ryšys su šeimininku.

Atminkit, šuniukas mokosi iš karto tik peržengęs jūsų namų slenkstį nepriklausomai nuo to, sąmoningai mokote jūs jį ar ne.

  • LIVE
    3 vizitai į namus: pirmasis 2 val. trukmės + 2 praktinės sesijos po 1 val..
  • ONLINE + LIVE
    derinys: 2 val. ONLINE teorinė dalis + 2 vizitai į namus praktikai.
  • ONLINE
    kursas vyksta nuotoliniu būdu naudojant MS Teams platformą.