Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

PUP UP

Sukūrus aiškias etiketo taisykles - atsiranda ribos tarp to kas galima, o kas ne. Siekiant balanso žmogaus ir šuns draugystėje svarbios ir bazinės paklusnumo komandos ir aiškios elgesio normos. Be to, šuniukai jau pasiekė tą amžių, kai būtina neužsisėdėti namie ir keliauti mokytis kitų keturkojų būryje. 

Ilgametė patirtis šunų dresūros srityje, tikime, kad mums leido sukurti tobulą šiai dienai tvirtą bazinės dresūros kursą. Kurso trukmė net 3 mėnesiai. Jis gana intensyvus (2 treniruotės per savaitę). Bet patirtis sako, kad būtent tokiu būdu ir tempu mokantis, rezultatai bus užtikrinti. Jūs įgysite pakankamai tiek praktinių, tiek teorinių žinių, o nuolatinių kartojimų dėka, šuniuko įgūdžiai taip pat jau bus gan stipriai suformuoti.

Viso kurso metu galima praleisti 4 treniruotes, kurios niekur nedings. Lankant visas treniruotes iš eilės užtruksime 12 savaičių. Tačiau kursas suplanuotas taip, kad jo trukmė - 14 savaičių. Tad praleidus kelias treniruotes, jos bus perkeliamos į paskutines savaites. 

Didžioji dalis  treniruočių vyks mūsų mokykloje adresu Popieriaus g. 15 (Verkiuose). Tačiau siekiant geriausio rezultato, įtraukėme kelias treniruotes ir skirtingose Vilniaus miesto vietose, iš kurių bent viena vyks miesto centre.

Kursas apima tokius praktinius įgūdžius ir komandas, kaip:
- Dėmesio koncentravimas į šeimininką;
- Atsipalaidavimas ir gebėjimas nieko neveikti jums sustojus ar prisėdus atsigerti puodelio kavos;
- Kokybiškas žaidimas kartu ryšio kūrimui ir smagiam laisvalaikiui bei komandų mokymuisi;
- Bazinės komandos: SĖST / GULT / STOT / ATEIK / ŠALIA;
- Pasivaikščiojimas laisvu pavadėliu be jokių komandų. Čia bus svarbi užduotis išmokti vaikščioti KARTU;
- Nepageidaujamo veiksmo sustabdymas su komanda PALIK (padeda išmokyti šuniuką visko nerinkti nuo žemės);
- Reakcijos į dirgiklius mažinimas;

Įpusėjus kursą bus laikomas žinių patikrinimo testas, o baigus kursą - rimtas egzaminas. Po abiejų testavimų kiekvienas dalyvis gauna įvertinimo lapą su trenerio komentarais bei rekomendacijomis, o po egzamino - ir kurso baigimo diplomą.

  • LIVE
    24 LIVE treniruotės + egzaminas