Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

Rally Obedience

Užsiėmimas skatinantis šuns koncentraciją į atliekamus pratimus einant greta šeimininko. Itin tinka tiems, kurie nori kitokio, kiek lengvesnio formato sportinio paklusnumo treniruočių, tačiau tuo pačiu nori mokytis ir treniruotis su tikslu pasiruošti ir sudalyvauti paklusnumo varžybose. Rally Obedience varžybose yra 4 skirtingos klasės. Neįskaitinėje klasėje (RO-0) galima naudoti skanėstus ir skatinti šunį net varžybų metu. Pradedančiųjų klasėje (RO-1) skanėstus galima naudoti, tačiau jau atsiranda tam tikri ribojimai. Į atvirą klasę (RO-2) žengia jau tikrai gerai pasirengusios komandos, nes čia skanėstai nebeleidžiami. Na, o aukščiausioji, nugalėtojų, klasė (RO-3) įdomi tuo, kad dalyvis trasą turi įveikti, kai šuo eina ne tik iš kairės, bet ir iš dešinės pusės. Svarbu, kad visose klasėse VISADA yra leidžiamas šuns pagyrimas ir paskatinimas balsu.

Varžybose būna parengiamos 2 trasos sudarytos iš skirtingų ženklų. Treniruočių metu mokomės ženklus atskirai, tobuliname pratimų atlikimo technikas, ir jungiame ženklus į trasas. Tad treniruotės visada bus įdomios, nenuobodžios ir motyvuojančios nesustoti, nes kaip žinia, tobulėti visada yra kur!

  • Justė    Trečiadienis, 19:00-20:00 val.    Popieriaus g. 15, Vilnius