Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

Mentorius

Pirmieji šuniuko gyvenimo metai yra labai svarbūs tiek taisyklių formavimui, tiek bazinės dresūros įgūdžių mokymui ir ryšio su šeimininku kūrimui. Kiek per tuos metus įdėsime, tiek vėliau galima tikėtis ir grąžos. 

Labai sunku įvardinti treniruočių skaičių, kai kalba eina apie jauno šuniuko formavimą ir mokymą. Viskas labai priklauso nuo daugelio faktorių tokių kaip šeimininko turimų žinių bagažo, šuniuko temperamento bei asmeninių savybių ir kt. Jeigu vieną dieną atrodo, kad šuniukas itin paklusnus, kitą - gali viskas apsiversti 180 laipsnių kampu ir kyla daugiau klausimų, negu turima atsakymų. Šuns mokymas tai procesas. Todėl ir sukūrėme mentorystės programą, skirtą padėti šeimininkams iš šuniuko užauginti savi pasitikintį, išauklėtą ir socializuotą Šunį. 

Šios programos metu niekur neskubėsime. Viskam yra vieta ir laikas. Prie visko einama palaipsniui. Patikimas rezultatas ateina tada, kai nebėgame ir suprantame, kad teisingam mokymui ir formavimui reikia laiko.

Už programą mokama kartą per mėnesį. Mentorystė skirta planuojantiems iš anksto. Ne tada kai jau susiduriama su problemomis, o nuo pirmos šuniuko dienos jūsų namuose. Dar geriau - 1 savaitė iki parsivežant šuniuką namo. Patikėtite, tikrai turėsime ką išmokti ir ką aptarti dar iki susipažįstant su naujuoju šeimos nariu. Žinoma, programą galite rinktis jei jau kurį laiką kartu, bet šuniukas dar jaunas, iki 5 mėn.

Mentoriaus idėja brendo ilgus metus. Ir šiandien manome, kad tai pats geriausias būdas jums padėti užauginti ir išmokinti socialų, savimi pasitikintį ir paklusnų šuniuką. Per susitikimus leisime laiką kartu jūsų namuose šuniuko aktyvaus laiko metu, padėsime nukreipti jo smalsumą jums tinkama linkme, išmokysime pastebėti kada šuniuką jau laikas vesti į lauką. Lauke atsivėrus naujam pasauliui mokysimės suprasti kaip turi atrodyti kokybiškas laikas ten. Dažnas nustemba, kad jauno šuniuko pasivaikščiojimas (jei jį galima taip pavadinti) ir suaugusio šuns, skiriasi kaip diena ir naktis. Mokysime jus žaisti su šuniuku, kurti ryšį nuo pirmų dienų, jį vedžioti nesitampant, kad pasivaikščiojimas taptų smagia pramoga, o ne jėgos treniruote. Ir dar daug daug kitų mažų smulkmenų iš kurių su laiku viskas susidės į vieną gražų paveikslėlį.

Mėnesio įmoką sudaro: asmeniniai vizitai į namus (4 vizitai/mėn.) + nuotolinės konsultacijos esant poreikiui ir bendravimas su jūsų mokytoju eigoje, progresui užtikrinti ir visais patarimais bendrais klausimais, kurie kyla auginant pirmąją uodegytę.

Mentorystės metu, mūsų treneriai kartu su jumis augins jūsų šuniuką, taip, kaip kad augintų savąjį.