Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

Mentorius

Pirmieji šuniuko gyvenimo metai yra labai svarbūs tiek taisyklių mokymui, tiek bazinės dresūros įgūdžių formavimui ir ryšio su šeimininku kūrimui. Kiek per tuos metus įdėsime, tiek vėliau galima tikėtis ir grąžos. 

Labai sunku įvardinti treniruočių skaičių, kai kalba eina apie jauno šuniuko formavimą ir mokymą. Viskas labai priklauso nuo daugelio faktorių tokių kaip šeimininko turimų žinių bagažo, šuniuko temperamento bei asmeninių savybių ir kt. Jeigu vieną dieną atrodo, kad šuniukas itin paklusnus, kitą - gali viskas apsiversti 180 laipsnių kampu ir kyla daugiau klausimų, negu turima atsakymų. Tas dresūros metodas, kuris tinka šuniukui, kai jam yra vos 4 mėnesiai, gali reikalauti pakeitimų ar adaptacijų, kai jam bus 6 mėnesiai. Į visus klausimus per kelias treniruotes atsakyti ne tik kad ne įmanoma, bet ir visiškai netikslinga bei neproduktyvu. Sutikime, tikrai sunku vienu metu mokytis pačiam ir tuo pačiu mokyti šunį. Šuns mokymas tai procesas. Todėl ir sukūrėme mentorystės programą, skirtą padėti šeimininkams iš šuniuko užauginti savi pasitikintį, išauklėtą ir socializuotą Šunį. 

Šios programos metu niekur neskubėsime. Viskam yra vieta ir laikas. Prie visko einama palaipsniui. Patikimas rezultatas ateina tada, kai nebėgame ir suprantame, kad teisingam mokymui ir formavimui reikia laiko.

Už programą mokama kartą per mėnesį. Mėnesio įmoką sudaro: asmeninė treniruotė + ONLINE treniruotė eigoje + aiškūs namų darbai mėnesiui, iškelti tikslai ir esminiai užduočių akcentai + jūsų filmuotų namų darbų analizė ir komentarai eigoje, progresui užtikrinti.

Mentorystės metu, mūsų treneriai kartu su jumis "augins" jūsų šuniuką, taip, kaip kad augintų savąjį.