Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

Asmeninės treniruotės

asmenine treniruote

Treniruotė

Bazinis paklusnumas

Šiai kategorijai priskiriami nesudėtingi, akivaizdaus bendro paklusnumo ar elementaraus etiketo trūkumo, atvejai. Taip pat bet kokios jaunų šuniukų, iki 5 mėnesių, treniruotės.

Dažniausiai pasitaikantys pavyzdžiai: šuniukų 'problemos', pavadėlio tempimas, šokinėjimas ant žmonių, bazinių komandų stoka, pernelyg draugiška reakcija į praeivius/ kitus šunis, reikalavimas dėmesio lojimu, nesugebėjimas sukoncentruoti dėmesio ir pan.

Treniruočių tipai:
- URBAN DOG Klube;
- Kliento namuose.

elgesio korekcija

REHAB

Elegesio korekcija 

Šiai kategorijai priskiriami atvejai, kai augintinio elgesys kelia įtampą ir/ ar pavojų Jums ir/ ar aplinkiniams, apsunkina įprastą gyvenimo ritmą, trukdo džiaugtis tarpusavio bendravimu.

Dažniausiai pasitaikantys pavyzdžiai: Agresija žmonių/ kitų gyvūnų atžvilgiu, agresyvus daiktų (maisto, žaislo) saugojimas, hiperaktyvumas, kaukimas, lojimas, namų niokojimas likus vienam ir kt.


Treniruočių tipas:
- Elgesio korekcijos progama REHAB

ringo dresura

Ringas 

Ringo dresūra

Šioje treniruotėje mokome ringo dresūros pagrindų. Jeigu esate parodose naujokai, per 3 treniruotes sužinosite nemažai naujo: kas yra tos parodos, kaip ten viskas vyksta, kokia registracijos tvarka ir dalyvavimo eiga, kaip taisyklingai išstatyti šunį, kaip vyksta šuns apžiūra, kaip parodyti gražiausią šuns judesį, kaip turi atrdoyti vedlys, kaip pabrėžti gerąsias šuns sąvybes ir švelniai užmaskuoti trūkumus.

Neruošiame išskirtinio išstatymo reikalaujančių veislių: vokiečių aviganių, dobermanų, bokserių. 

Treniruočių vieta:
- URBAN DOG Klubas.

dogfitas

Dogfitas

Treniruočių bokas

Tai sporto treniruotės Jūsų šuniui. 

Treniruočių tipai:
- Balansas;
- Propriocepcija.

Trumpai apie kiekvieną. Balansas - tai darbas su giliaisiais raumenimis. Šių treniruočių metu yra naudojamos balanso pagalvėlės. Nustebsite, kaip sunkiai iš pradžių šunim tenka dirbti, kol sutvirtėja raumenys. Propriocepcija - tai kūno padėties jutimas, gabaritų ir formų suvokimas. Šunys čia tikrai turi bėdų. Ir daug. Šių treniruočių metu yra naudojamos įvairios platformos ir pakylos. Galima derinti treniruotes iš Balanso ir Propriocepcijos.

cavaletti

Cavaletti

Treniruočių blokas 

Cavaletti - tai gerinanti balansą, didinanti ištvermę, ilginanti žingsnį ir stiprinanti raumenis treniruotė. 

Šios treniruotės bloką sudaro 8 užsiėmimai po 15 min. Pirmas užsiėmimas gali užtrukti iki 30 min. Visi užsiėmimai yra filmuojami. Baigus kursą, yra padaromas trumpas video sujungiant 1-4-8 treniruotes, kur matomas asmeninis šuns progresas, kuris yra aprašomas mūsų trenerių, konsultuojant žymiai propriocepcijos specialistei Sam Turner, ir ne vėliau kaip po 30 d. visa ši medžiaga yra persiunčiama klientui.

Treniruotės vyksta tik šiltuoju sezonu, kai žemė nėra įšalusi.

Partneris:  imdt                Sveikata rūpinasi:   veta                      Švarą palaiko:    imageedit 1 5340528178                    Draugai:  yzipet big   Rafus