Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

Asmeninės treniruotės


 •   INTRO
    ELGESIO NORMOS
 • Tai 4 asmeninių treniruočių kursas jūsų namuose, skirtas jauniems, iki 4 mėn. amžiaus šuniukams. Kadangi trenerė atvyksta pas jus į namus, rekomenduojame pradėti kursą, tik parsivežus naująjį šeimos draugą namo. Atminkit, šuniukas mokosi iš karto tik peržengęs jūsų namų slenkstį nepriklausomai nuo to, sąmoningai mokote jūs jį ar ne.

  Kurso metu mokoma savikontrolės pradmenų, vardo reflekso, atsikvietimo. Taip pat supažindinama su pavadėliu ir jo teisingu naudojimu, 4 kojų ant žemės taisykle. Mokoma nesikandžioti, mandagiai sutikti svečius. Sprendžiami tualeto reikalai, pravedama ne tik daiktų, bet ir pačio šuniuko saugumo instrukcija. Tačiau visų svarbiausia - nuo pirmų dienų namuose pradedamas kurti ryšys su šeimininku.

 •   BASIC
    BAZINIS PAKLUSNUMAS

 • Šiai kategorijai priskiriami nesudėtingi, akivaizdaus bendro paklusnumo ar elementaraus etiketo trūkumo, atvejai. Taip pat bet kokios jaunų šuniukų, iki 5 mėnesių, treniruotės.

  Dažniausiai pasitaikantys pavyzdžiai: šuniukų 'problemos', pavadėlio tempimas, šokinėjimas ant žmonių, bazinių komandų stoka, pernelyg draugiška reakcija į praeivius/ kitus šunis, reikalavimas dėmesio lojimu, nesugebėjimas sukoncentruoti dėmesio ir pan.

  Treniruočių tipai:
  - mūsų mokykloje;
  - jūsų namuose.
 •   RESET
    ELGESIO KOREKCIJA

 • Šiai kategorijai priskiriami atvejai, kai augintinio elgesys kelia įtampą ir/ ar pavojų Jums ir/ ar aplinkiniams, apsunkina įprastą gyvenimo ritmą, trukdo džiaugtis tarpusavio bendravimu.

  Dažniausiai pasitaikantys pavyzdžiai: Agresija žmonių/ kitų gyvūnų atžvilgiu, agresyvus daiktų (maisto, žaislo) saugojimas, nevaldomas šokinėjimas, pavadėlio tempimas, hiperaktyvumas, kaukimas, lojimas, namų niokojimas likus vienam ir kt.

  Daugiau apie programą rasite čia.

 •   DOGFITAS
    BALANSAS, KOORDINACIJA
 • Tai sporto treniruočių blokas, kurį sudaro 8 sesijos.

  Treniruočių tipai:
  - Balansas;
  - Propriocepcija.

  Trumpai apie kiekvieną. Balansas - tai darbas su giliaisiais raumenimis. Šių treniruočių metu yra naudojamos balanso pagalvėlės. Nustebsite, kaip sunkiai iš pradžių šunim tenka dirbti, kol sutvirtėja raumenys. Propriocepcija - tai kūno padėties jutimas, gabaritų ir formų suvokimas. Šunys čia tikrai turi bėdų. Ir daug. Šių treniruočių metu yra naudojamos įvairios platformos ir pakylos. Galima derinti treniruotes iš balanso ir propriocepcijos.

 •   CAVALETTI
    IŠTVERMĖ, KOORDINACIJA

 • Cavaletti - tai gerinanti balansą, didinanti ištvermę, ilginanti žingsnį ir stiprinanti raumenis treniruotė.

  Šios treniruotės bloką sudaro 8 užsiėmimai po 15-20 min. Pirmas užsiėmimas gali užtrukti iki 30 min. 1-4-8 užsiėmimai yra filmuojami. Baigus kursą, viskas sujungiama į vieną filmuką, kur matomas asmeninis šuns progresas. Taip pat yra paruošiamas aprašas mūsų trenerės, konsultuojant žymiai propriocepcijos specialistei Sam Turner, ir ne vėliau kaip po 30 d. visa ši medžiaga yra persiunčiama jums.

  Treniruotės vyksta tik šiltuoju sezonu, kai žemė nėra įšalusi.

Partneris:  imdt                Sveikata rūpinasi:   veta                      Švarą palaiko:    imageedit 1 5340528178                    Draugai:  yzipet big   Rafus
ONLINE treniruotės!