Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

whatsappskypeONLINE treniruotės


 •   START UP
    DRESŪROS PAGRINDAI (grupė)
 • Tai dresūros pagrindų kursas (10 video pamokų + konsultacijos), skirtas bet kokio amžiaus šunims.

  Visiems užsiregistravusiems sukuriama uždara Facebook grupė. Kiekvienos pamokos pratimai bus nufilmuoti aptariant visus žingsnius, kriterijus ir parodant dažniausiai pasitaikančias klaidas. Siekiant maksimalios interakcijos su minimalia pavojaus rizika, filmuotis pasiūlysime KURSO DALYVIAMS taikydami bekontaktį augintinio periimimą filmavimui!

 • KAIP VYKSTA ONLINE DRESŪROS KURSAI?
 • UŽDARA FACEBOOK GRUPĖ
  Sukuriama uždara Facebook grupė, kurioje 2 kartus per savaitę (pirmadienį ir ketvirtadienį) yra talpinama po vieną video pamoką. Grupėje diskutuojame, atsakome į jūsų klausimus, raginame dirbant namuose kelti savo nufilmuotus video, kuriuos taip pat komentuos mūsų trenerės ir duos patarimus, kaip patobulinti dresūros technikas.
 • VIDEO PAMOKOS
  Filmuojamos video pamokos su mūsų šunimis ir/ ar kurso dalyvių šunimis. Facebook grupėje išsirinksime kuris šuo, kurioje video pamokoje filmuosis. Sutartą dieną ir sutartu metu lauksime dalyvio atvykstančio į mūsų mokyklą adresu Popieriaus g. 15. Perimant šunį iš šeimininko, kad būtų saugu abiem pusėm, vykdysime bekontaktį perdavimą lauke. Šis formatas padės efektyviau perteikti mokymo technikas pratimus filmuojant su mokiniais, o ne su jau paruoštais mūsų šunimis.
  Filmavimasis nėra privalomas.
  Nerekomenduojama, jeigu šuo bailus, nepasitiki svetimais žmonėmis, jaučiasi nesaugiai naujoje aplinkoje.
  Draudžiama, jeigu šeimininkas jaučia bent minimalius peršalimo simptomus ir/ ar yra priverstinėje saviizoliacijoje.
 • NUOTOLINĖS KONSULTACIJOS
  Įdėjus video pamoką į grupę, su kiekvienu dalyviu suderinsime asmeninės konsultacijos (15 min.) laiką per Skype arba WhatsApp platformas. Jeigu niekaip nepavyksta susiderinti video konsultacijų, galima rinktis asmenines konsultacijas el.paštu. Šios individualios konsultacijos, padės laiku įvardinti klaidas, atsakyti į kylančius klausimus ir taip mokymosi procesas bus dar efektyvesnis.
 • KURSO PABAIGA
  Baigus kursą, egzaminas taip pat bus laikomas nuotoliniu būdu. O jeigu karantinas bus pasibaigęs, visus vilniečius kviesime į kurso susitikimą, kuriame galėsime pagaliau pabendrauti gyvai, o šunys susipažinti ir pažaisti su kitais bendrakursiais! :)

 •   INTRO
    ELGESIO PAGRINDAI (asmeninės treniruotės)
 • Tai 4 valandų (1 sesija - 2 val. trukmės, 2 ir 3 sesijų trukmė - po 1 val.) asmeninių treniruočių kursas skirtas jauniems, iki 4 mėn. amžiaus šuniukams.

  Rekomenduojame pradėti kursą, tik parsivežus naująjį šeimos draugą namo. Atminkite, šuniukas mokosi iš karto tik peržengęs jūsų namų slenkstį nepriklausomai nuo to, mokote jūs jį ar ne. Todėl kuo anksčiau pradėsite sąmoningai kurti abiem pusėm aiškias taisykles, tuo bus lengviau vėliau tiek jums, tiek šuniukui jų laikytis.

 • KAIP VYKSTA ONLINE INTRO KURSAI?
 • VIDEO KONSULTACIJOS
  Pirmosios sesijos metu daug laiko yra skiriama atsakymam į visus jūsų klausimus, aiškiai ir suprantamai išdėstoma teorija kaip mokosi šunys, kokios dažniausiai pasitaikančios auklėjimo klaidos ir kaip jų išvengti, aptariama šunų kūno kalba. Kurse bus mokoma savikontrolės pradmenų, dedamas pagrindas svarbiausiai, atsikvietimo komandai, kuriamas stiprus vardo refleksas.
 • Taip pat konsultuojama kokį inventorių geriau pasirinkti ir paaiškinama kodėl. Aiškinamės kaip išgyvendinti nuolatinį rankų/ kojų ir rūbų kandžiojimą, kaip apsaugoti baldus ir nukreipti šuniuko norą pažinti jį supantį pasaulį graužiant viską aplinkui kiek kita, saugesne linkme, kaip formuoti teisingą užimtumą ir kodėl šiuo jo raidos etapu protinė iškrova yra gerokai svarbesnė už fizinę, o per didelis fizinis krūvis gali tapti netgi žalingu.

  Ir žinoma, niekada neapseiname be klausimų ir patarimų, kaip kuo greičiau ir efektyviau išmokyti šuniuką gamtinius reikalus atlikti tvarkingai lauke. Tačiau visų svarbiausia - nuo pirmų dienų namuose pradedamas kurti ryšys su šeimininku.

 • LIVE DEMONSTRACIJOS
  Kad treniruotės būtų ne tik teoriškai naudingos, bet ir praktiškai efektyvios, konsultacijos metu vyksta ir demonstracijos su mūsų trenerių šunimis, kaip tinkamai atlikti pratimus, o vėliau stebime jūsų praktiką ir analizuojame, komentuojame bei patariame realiu metu. Atrodo taip, lyg trenerė iš tikrųjų būtų jūsų namuose ir pamokos vyktų gyvai!

 •   BASIC
    BAZINIS PAKLUSNUMAS (asmeninė treniruotė)

 • Šiai kategorijai priskiriami nesudėtingi, akivaizdaus bendro paklusnumo ar elementaraus etiketo trūkumo, atvejai. Taip pat bet kokios jaunų šuniukų, iki 5 mėnesių, treniruotės.

  Dažniausiai pasitaikantys pavyzdžiai: pavadėlio tempimas, šokinėjimas ant žmonių, bazinių komandų stoka, pernelyg draugiška reakcija į praeivius/ kitus šunis, reikalavimas dėmesio lojimu, nesugebėjimas sukoncentruoti dėmesio ir pan.

ONLINE treniruotės!