Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

Renginiai

paskaita

Įvadinė paskaita

Žinios, patirtis ir asmeniniai patarimai 

 • Paskaitos metu apžvelgsime socializacijos svarbą, kas tai yra ir kaip neperlenkti lazdos, aiškinsimės kaip mokosi šunys ir kaip veikia skirtingi dresūros metodai, kalbėsime, kas yra motyvacija plačiąja prasme ir griausim mitą, kad visur ir visada reikia naudoti tik skanėstus. Analizuosime šunų kūno kalbą ir diskutuosime atsakydami į visus svarbius Jums klausimus, kurių pradžioje kyla tikrai ne vienas. 

  Paskaitą veda URBAN DOG trenerė-elgsenos specialistė Agnė arba Vilma.

  Trukmė - 3 val. 
  Pertraukos metu: kava/arbata + užkandžiai.
CHASE

Tarptautinė konferencija

Šunų dresūros ir elgsenos konferencija

 • Bendradarbiaudami su žymiausiais Europos šunų dresūros bei elgsenos specialistais, organizuojame konferencijas svarbiausiais kinologiniais klausimais. Tokiu būdu siekame skatinti ir Lietuvos kinologus profesionalus bei visus šunų mylėtojus domėtis moderniausiomis dresūros metodikomis, gilintis į šunų elgsenos subtilybes bei kaskart pasisemti vis naujų žinių. Tikimės, kad šios konferencijos neužilgo taps tuo, ko kasmet nekantraudami laukiame!

  Rezervuokite datą, CHASE 2019 konferencija vyks spalio 12-13 dienomis.

  Daugiau informacijos (jau greitai): www.chaseconf.lt
zygiai

Žygiai ir kiti renginiai

Laisvalaikis bendraminčių būryje 

 • Tai dovana URBAN DOG Klubo nariams už jų pastangas, ryžtą ir norą mokytis! Žygiai - puiki proga jūsų keturkojui pabūti tiesiog šunimi ir išsidūkti bent savaitei į priekį. O ir šeimininkui bus tikrai smagu praleisti laiką tarp bendraminčių.

  Kasmet organizuojami 2 pagrindiniai žygiai: Margučių takais ir Žiemos pasaka. Taip pat dažniausiai, metų eigoje, dar būna suplanuoti bent keli papildomi renginiai.

  Šiuose uždaruose žygiuose ir renginiuose, gali dalyvauti tik aktyvūs Klubo nariai.

Partneris:  imdt                Sveikata rūpinasi:   veta                      Švarą palaiko:    imageedit 1 5340528178                    Draugai:  yzipet big   Rafus