Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

Renginiai

paskaita

Įvadinė paskaita

Žinios, patirtis ir asmeniniai patarimai 

 • Paskaitos metu apžvelgsime socializacijos svarbą, kas tai yra ir kaip neperlenkti lazdos, aiškinsimės kaip mokosi šunys ir kaip veikia skirtingi dresūros metodai, kalbėsime, kas yra motyvacija plačiąja prasme ir griausim mitą, kad visur ir visada reikia naudoti tik skanėstus. Analizuosime šunų kūno kalbą ir diskutuosime atsakydami į visus svarbius Jums klausimus, kurių pradžioje kyla tikrai ne vienas. 

  Paskaitą veda URBAN DOG trenerė-elgsenos specialistė Agnė arba Vilma.

  Trukmė - 3 val. 
  Pertraukos metu: kava/arbata + užkandžiai.
CHASE

Tarptautinė konferencija

Kasmet vis kita tema 

 • Bendradarbiaudami su žymiausiais Europos šunų dresūros bei elgsenos specialistais, organizuojame konferencijas apie svarbiausius kinologijos aspektus. Tokiu būdu siekame skatinti ir Lietuvos kinologus profesionalus bei šunų mylėtojus domėtis moderniausiomis dresūros metodikomis, bei pasisemti žinių.

  Tikimės, kad šios konferencijos neužilgo taps tuo, ko kasmet nekantraudami lauksime!

  Primename, kad CHASE 2018 konferencija vyks spalio 13-14 dienomis.

  Daugiau informacijos: www.chaseconf.lt
zygiai

Žygiai ir kiti renginiai

Laisvalaikis bendraminčių būryje 

 • Tai dovana URBAN DOG Klubo nariams už jų pastangas, ryžtą ir norą mokytis! Žygiai - puiki proga jūsų keturkojui pabūti tiesiog šunimi ir išsidūkti bent savaitei į priekį. O ir šeimininkui bus tikrai smagu praleisti laiką tarp bendraminčių.

  Kasmet organizuojami 2 pagrindiniai žygiai: Margučių takais ir Žiemos pasaka. Taip pat dažniausiai, metų eigoje, dar būna suplanuoti bent keli papildomi renginiai.

  Šiuose uždaruose žygiuose ir renginiuose, gali dalyvauti tik aktyvūs Klubo nariai.

Partneris:  imdt                Sveikata rūpinasi:   veta                      Švarą palaiko:    imageedit 1 5340528178                    Draugai:  yzipet big   Rafus
Šunų mylėtojų ir profesionalų konferencija