Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

Šuo niekada nedresuotas. Nuo pradėti?
Jeigu auginate jauną, iki 5 mėn. amžiaus, šuniuką, rinkitės vieną iš idealiai jauniems šuniukams subalansuotų dresūros paketų. Šuniukams iki 3 mėn. asmeninių treniruočių kursas jūsų namuose INTRO, o šuniukams nuo 3 iki 5 mėn. - dresūros pagrindų treniruotės grupėje PUP UP . Auginantiems vyresnius nei 5 mėn. amžiaus šunis, reikėtų pradėti nuo asmeninių treniruočių. Įgijus pagrindus, toliau būtų galima treniruotęs tęsti su pažengusiųjų grupėmis Klubo treniruotėse.


Kokiais kontaktai ir kada galiu su jumis susisiekti?
Skambinkite - 864068803, rašykite - Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
Mūsų administracija dirba darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. Po darbo valandų į skambučius neatsiliepiame. Taip pat, norime atkreipti dėmesį, kad kadangi atskiro administratoriaus etato neturime, būna taip, kad ir darbo valandomis ne visada galime atsiliepti. Tačiau tokiu atveju į praleistus skambučius stengiamės greitai sureaguoti ir atsilaisvinus iš karto perskambinti. Ne darbo metu, esant labai skubiems atvejams: 1) susisiekite su savo treneriu asmeniškai; 2) rašykite SMS žinutę administracijos numeriu.Kur rasti tiesioginį trenerio kontaktą?
Jeigu dirbate su asmeniniu treneriu, ar lankote PUP UP grupines treniruotes, trenerio kontaktas jums buvo atsiųstas kartu pirmuoju, registracijos patvirtinimo el. laišku.
Jeigu dar niekada pas mus nesimokėte, skambinkite darbo valandomis, bendruoju administracijos telefonu.