Deprecated: Non-static method JDocument::getDescription() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/urndog/domains/urbandog.lt/public_html/templates/gk_creativity/layouts/blocks/head.php on line 5

Šuo niekada nedresuotas. Nuo pradėti?
Jeigu auginate jauną, iki 5 mėn. amžiaus, šuniuką, rinkitės vieną iš idealiai jauniems šuniukams subalansuotų dresūros paketų. Šuniukams iki 3 mėn. asmeninių treniruočių kursas jūsų namuose INTRO, o šuniukams nuo 3 iki 5 mėn. - dresūros pagrindų treniruotės grupėje PUP UP . Auginantiems vyresnius nei 5 mėn. amžiaus šunis, reikėtų pradėti nuo asmeninių treniruočių. Įgijus pagrindus, toliau būtų galima treniruotęs tęsti su pažengusiųjų grupėmis Klubo treniruotėse.


Kokiais kontaktai ir kada galiu su jumis susisiekti?
Skambinkite - 864068803, rašykite - Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
Mūsų administracija dirba darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. Po darbo valandų visi įeinantys skambučiai būna automatiškai atmetami. Taip pat, norime atkreipti dėmesį, kad kadangi atskiro administratoriaus etato neturime, būna taip, kad ir darbo valandomis ne visada galime atsiliepti. Tačiau tokiu atveju į praleistus skambučius stengiamės greitai sureaguoti ir atsilaisvinus iš karto perskambinti. Ne darbo metu, esant labai skubiems atvejams: 1) susisiekite su savo treneriu asmeniškai; 2) rašykite SMS žinutę administracijos numeriu.Kur rasti tiesioginį trenerio kontaktą?
Jeigu dirbate su asmeniniu treneriu, trenerio kontaktas jums buvo atsiųstas kartu pirmuoju, registracijos patvirtinimo el. laišku.
Jeigu esate Klubo narys ir lankote pažengusiųjų treniruotes visų trenerių kontaktai yra siunčiami kiekvieną kartą su registracijos į treniruotes patvirtinimu.
Jeigu dar niekada pas mus nesimokėte, skambinkite darbo valandomis, bendruoju administracijos telefonu. 


Kur galiu pažiūrėti, tikslią Klubo treniruočių vietą?
Mes narių neinformuojame el. paštu, žinute ar kitomis priemonėmis apie Klubo treniruočių vietą, todėl kiekvieno nario pareiga, prieš vykstant į treniruotę pasitikrinti jos vietą. Einamosios dienos treniruočių vieta skelbiama mūsų interneto svetainės pirmąjame puslapyje, kairiąjame šone, skiltyje SVARBI INFORMACIJA. 


Įsigijau Klubo narystę. Kaip galiu ją aktyvuoti ir iki kada tai turiu padaryti?
Visas narystes (išskyrus pradedančiųjų, pastarąjoji yra aktyvuojama numatytą kurso pradžios dieną) reikia aktyvuoti per 1 kalendorinį mėnesį, skaičiuojant nuo įsigijomo datos. Narystė aktyvuojama fiziškai atėjus į treniruotę. Neaktyvavus narystės laiku, po 1 mėnesio ji aktyvuojama automatiškai ir pradedamas skaičiuoti narystės galiojimo laikas.


Turiu galiojančią Klubo narystę. Ar aš galiu ją stabdyti?

Narystės gali būti stabdomos keliais atvejais: (1) Priklausančios atostogos; (2) Liga; (3) Kalės ruja.
(1) atveju gali stabdyti tik COMBO narystės turėtojai. (2) ir (3) atvejais gali stabtyti bet kokios narystės turėtojai, tik svarbu žinoti, kad norint sustabdyti narystę ligos atveju - būtina pateikti ir veterinaro išrašą, o kalės rujos atveju galima stabyti 2 kartus per metus po 30 kalendorinų dienų.